Antiek & Veilingen Debaveye

Antiek & kunst: handel & restauratie

Antiek & Veilingen Debaveye werd midden jaren ´70 opgericht als een antiekzaak met import en export over gans Europa.

Door de stijging van zowel vraag als aanbod werd een veilingzaal opgericht die voldeed aan de specifieke behoeften ervan.

Sindsdien worden zo´n 7 à 10 tweedaagse Kunst −en Antiekveilingen met catalogus georganiseerd. We zijn gespecialiseerd in het te gelde maken van volledige nalatenschappen.

Dit omvat Schilderijen, Aquarellen, gravures, brons en houtsculpturen, Chinees en Europees porselein en aardewerk, kristal en glaswerk, verlichting, decoratie−artikelen, antieke −en stijlmeubelen, juwelen, ivoor, tapijten, zilverwerk.

PARKINGS IN DE BUURT

Antiek & Veilingen Debaveye

Bavikhoofsestraat 74
8531 Harelbeke

Telefoon056 71 15 80
Emailinfo@debaveye.be
Websitehttp://www.debaveye.be

  Momenteel gesloten

© 2019 Handelscomité Harelbeke - powered by Exsited webdesign